aandeel-compugroup-medical

Overnamebod op CompuGroup Medical (+56,07%), dit zijn je opties:

Enkele weken geleden kochten we de aandelen CompuGroup Medical aan en vrijwel direct begon de koers op te lopen. Ook de handelsvolumes namen toe, waardoor we al het vermoeden kregen dat er iets aan zat te komen.

Vandaag is de kogel door de kerk: CVC Capital Partners – één van de grootste Private Equity partijen ter wereld, met een notering in Amsterdam – doet een een bod van €22,00 op de free float. Dit zijn de aandelen die vrij verhandelbaar zijn.

Aangezien 50,1% in het bezit is van de oprichtersfamilie Gotthard betekent dit concreet CVC Capital een poging gaat doen om een groot deel van de overige stukken te verzamelen.

In normale situatie zal de koers van het aandeel de komende weken een klein stukje onder €22 handelen. Dit is omdat er altijd het risico bestaat dat er nog een kink in de kabel komt.

Wat moet ik nu doen met mijn aandelen?

Eigenlijk zijn er nu 3 opties:

1. Verkopen op de markt (€21,99)

Op deze manier kan er een snelle winst worden geboekt, je hebt dan direct liquiditeit (je geld dus).

2. Verkopen via de Tender (€22,00)

Aanmelden kan ergens eind december, zo’n periode duurt meestal een aantal weken. Je moet dan iets langer op je geld wachten, maar je bent verzekerd van €22,00.

3. Afwachten  

De situatie monitoren en kijken of er nog meer in het vat zit.

Update volgt

Zojuist schoot de koers kortstondig even door de €22. Dit suggereert dat de markt misschien het idee heeft dat er nog meer in het vat zit. We nemen heel even een afwachtende houding aan, waarbij we onderzoeken of er nog iets meer uit te halen valt. We houden de stukken dus nog heel even aan. Een update zal snel volgen.

Aandeleninformatie

Naam: CompuGroup Medical
Ticker: COP
ISIN: DE000A288904
Beurs: Xetra

Disclaimer

Auteur Jelmer Bekius heeft een positie met een weging van 3,9% ten opzichte van zijn totale portefeuille 

De informatie die wij verstrekken, mag niet worden beschouwd als professioneel beleggingsadvies of een vervanging daarvan. Het is expliciet niet bedoeld als aanbeveling om bepaalde effecten of effectenproducten te kopen of te verkopen.

Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de informatie die wij verstrekken. Alle informatie en analyses die wij verstrekken zijn geheel vrijblijvend.

U bent volledig verantwoordelijk voor de consequenties van het toepassen van de informatie die wij u verstrekken, op welke wijze dan ook. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor mogelijke gevolgen of schade die kunnen voortvloeien uit het gebruik van de door ons gepubliceerde informatie.

U bent zelf verantwoordelijk voor de beslissingen die u neemt met betrekking tot uw beleggingen. Als een lezer besluit om zelf opdracht te geven tot het kopen of verkopen van effecten of effectenproducten, doet hij of zij dat volledig op eigen initiatief, verantwoordelijkheid en risico.

Beleggen brengt risico’s met zich mee. Het aangaan van beleggingsposities kan leiden tot koersverliezen

 

 

Profiteer van de volgende acties: 

Investeringsmogelijkheden op één plek

Investeer o.a. in vastgoed, 3D-geprinte boten, als durfkapitalist en meer

Profiteer van verlaagde tarieven

Lagere tarieven voor aandelen-, ETF- en obligatietransacties

Een netto doelrendement van 9,3-12%

Ontvang gratis het Private Equity informatiepakket!

Meer voor jou als belegger..

Ontdek ondergewaardeerde aandelen 

Laat je inspireren, of handel mee met posities in die echt worden ingenomen. 

Kopieer de beste beleggers

Kopieer automatisch en zonder extra kosten de beste beleggers op eToro

Iedereen kan beleggen!

Easybroker maakt beleggen begrijpelijk en toegankelijk


Disclaimer: Met beleggen kunt u uw inleg verliezen.

Blijf gratis op de hoogte en ontvang 21% korting

Ontvang gratis artikelen of krijg voordelig toegang tot ons volledige Premium-platform.

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.